Szkolenia i spektakle

SZKOLENIA DLA ANIMATORÓW

• Kurs Teatru Forum i Teatru ze Społecznością

W ramach projektu „Teatr Codzienny”  Fundacja prowadziła szkolenia z zakresu Teatru Zaangażowanego Społecznie: Teatru Forum i Teatru ze Społecznością.

W  latach 2012-2017:

• przeprowadziliśmy 6 edycji kursów Teatru ze Społecznością i Teatru Forum, w których udział wzięło ponad 270 osób zajmujących się edukacją kulturalną z terenu całej Polski,
  • stworzyliśmy 14 spektakli Teatru Forum i 6 spektakli Teatru ze Społecznością, które obejrzało ponad 2500 osób .

Kursy dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Projekt współfinansowało Miasto Stołeczne Warszawa.

W roku 2017 rekrutacja na kursy została zamknięta. Osoby zainteresowane szkoleniami zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i odwiedzania strony internetowej.

SPEKTAKLE

• Spektakle Teatru Forum dla wychowanków MOW-ów i MOS-ów i ODC

W 2017 roku w ramach projektu „TO MI GRA – aktywizacja obywatelska młodzieży” w Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych, Młodzieżowych Ośrodkach Socjoterapii  i Ośrodkach dla Cudziemców realizujemy spektakle Teatru Forum. Spektakle w ODC są tłumaczone na rosyjski. Zainteresowane osoby/grupy prosimy o kontakt z koordynatorką projektu Weroniką Brączek, weronika.braczek@dramaway.pl

ODPŁATNE SZKOLENIA I SPEKTAKLE

Zespół Fundacji - we współpracy z Drama Way Centrum Szkoleń i Rozwoju – realizuje odpłatnie:

Trenerzy Fundacji prowadzą także warsztaty tematyczne i szkolenia na zamówienie konkretnych instytucji, teatrów, szkół, bibliotek, domów kultury i innych ośrodków zainteresowanych możliwoścą zastosowania dramy i teatru w pracy z grupą. Z powodzeniem stosujemy dramę w profilaktyce i edukacji osób dorosłych i młodzieży. Ze społecznościami tworzymy spektakle na temat lokalnej historii ludzi i miejsc.

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem takiego spektaklu/chciałbyś z nami współpracować i/lub chciałbyś, żebyśmy przyjechali do Twojej społeczności skontaktuj się z Aldoną Żejmo-Kudelską  (aldona.kudelska@dramaway.pl, tel. 607 937 719) lub Marią Deptą (maria.depta@dramaway.pl, tel. 606 617 867).